Hivatalosan is bejelentette klubunk Muhamed Besic Evertonba igazolását.

A Fradi.hu tájékoztatása.
Klubunk és az Everton ma mindenben megegyezett egymással, így hivatalossá vált, hogy a Ferencváros bosnyák válogatott játékosa, Muhamed Besic a Premier League-ben szereplő egyesületben folytatja pályafutását. Besic ötéves szerződést kötött a liverpooli klubbal. 
 
Az Everton menedzsere, Roberto Martinez úgy nyilatkozott: Besic rengeteget fejlődött az elmúlt két év alatt, aminek köszönhetően ma már hihetetlenül jó játékra képes a védelemben és a középpályán is. 
 
Muhamed Besic 2012. augusztus 31-én csatlakozott együttesünkhöz. Higgadt játékáéval, óriási magabiztosságával, pimasz testcseleivel hamar szurkolóink kedvencévé vált. Besic első szezonja kiválóan sikerült, és egy évet követően, 2013 júliusában klubunk szerződést hosszabbított vele. Töretlen fejlődésének köszönhetően előbb visszakerült a bosnyák labdarúgó-válogatottba, majd a nemzeti csapat világbajnokságra készülő keretébe is meghívót kapott. Besic csapatunkkal Ligakupát nyert, bronzérmet szerzett, és elérte, hogy három világbajnoki mérkőzésen is kezdőként kapjon lehetőséget. 
 
Muhamed Besicnek köszönjük a Fradiért tett szolgálatait, és sok sikert kívánunk további pályafutásához!

Közösség:

Bark gumicsónakok

Tabella

H Csapat M P
1Kispest Honvéd3365
2Videoton3362
3Vasas3352
4Ferencváros3352
5Paks3345
6Haladás3343
7Újpest3342
8Debrecen3341
9Mezőkövesd3340
10Diósgyőr3337
11MTK3337
12Gyirmót3324